ادامه در https://www.reetmic.com/bi-kalam-musics/iday-whale/ هیروبراین واقعا کیست؟ ( ماین کرافت ) - از همه چیز ، از همه جا
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

از همه چیز ، از همه جا

هیروبراین واقعا کیست؟ ( ماین کرافت )

سلام در مطلب قبلی گفتم که راجع به ماین کرافت می خواهم مطلب بگذارم پس بریم مطلب را ببینیم.در این مطلب می خواهم هویت واقعی هیروبراین رو کشف کنم. ( راستش من کشف نکردم یکی دیگه کشف کرده و منم کپی پیست کردم. )

این مطلب که از بهترین سایت ایرانی ماین کرافت به نام مد کرافت گرفته شده است منبعش از مطالب دی گری است که انشاالله امروز یا فردا در وبلاگ می گذارمشان.

در ادامه ی مطلب کل هویت هیروبراین را از زبان خودشان می خوانید.


  

 

بعد از مدتی که با شاهکار بازی ماین آشنا شدم فهمیدم نتنها بازی ساده ای نیست بلکه خیلی راز ها و داستان ها داره و از کنجکاوی (و البته فوضولی زیادD:) تصمیم گرفتم که برم سراغ داستان هیروبراین ولی اینقدر مطالب و شایعه ها دربارش زیاد شد که گیج شده بودم تا وقتی که با شاهکار آقای دیاموند(ِDIAMOND)  که سایت عالی مدکرافت بود آشنا شدم و اینجا هم مطالبی رو دیدم تا مدتی بازم چیزی رو متوجه نشدم تا وقتی که چند مطلب (چگونگی به دست اوردن سر موب های ماینکرافت)،(هیروبراین-hero brain)،(گذری بر موجودات حذف شده در ماینکرافت(قسمت اول))و(یک ویدیو از سایت اپارات) متوجه چیز هایی شدم


 

نکات مهم

 1. من اصلا نمیخوام بگم کار کسی بد بوده یا کامل نبوده(فقط چیزی هست که تو ذهنم بر اساس دیده ها و شنیده هام شکل گرفته)
 2. اول ویدیویی که از اپارات دیدم(و اینجا هم میذارم)نوشته این داستان واقعی نیست به اون توجی نکنید به محتواش دقت کنید
 3. با وجود این همه مدرک که من یا هرکس دیگه پیدا کرده که هیروبراین برادر مرده ناچ هست این موضوع کاملا غلطه(تو ویدیو هم شخصی که اسکین ناچ رو داره به عنوان دوست معرفی شده) پس کسی نمرده و روحی در کار نیست ( مگه کامپیوتر،cpu،ram یا هر چیز دیگه ای جن زده میشه؟)
 4. حتما یک کد در میان هست و داستانش رو بالاخره میشه فهمید(البته به نظرم الان دیگه من کشفش کردم)
 5. از تمام کسانی که مطالب خوبشون باعث شد من متوجه این داستان بشم متشکرم

این داستان کپی نیست(قوه تخیل قوی والبته فوضولی D:)(اولین بار در سایت مد کرافت منتشر شده(داستان واقعی هیروبراین))


داستان فرضیه من(بخش 1)

در مطلب (هیروبراین-hero brain) خطی دیده میشه که گفته:

هیروبراین یه ویروس به حساب میاد که از نسخه ی الفا اومد و در نسخه ی بتا 1.6.6 رفت.

تا اونجایی که گفته ویروسه درسته ولی این که از نسخه بتا 1.6.6 رفت غلطه.(قصد توحیین ندارم به نویسنده مطلب)

herobrain

حالا چرا ؟

بر اساس یکسری توضیحات در مطلب(گذری بر موجودات حذف شده در ماینکرافت(قسمت اول)) که میگه:

اولین موجود که بسیار بر سرش بحث بود و هست human هست،human اولین موجود در ماینکرافت بود،در نسخه ی rd-132328 برای اولین بار حضور داشت(مطلب درباره ی ورژن ها هم به زودی….)،human در ائن نسخه کار خاصی انجام نمیدادفقط میپرید و کارای مسخره انجام میداد(شخصا شاهد بودم:دی)،در نسخه ی های بعد قابلیت حمله(دشمن حساب میشد)و هوش مصنوعی و ….. بهش اضافه شد.،در نسخه ی 1.0بازی اسکینش حذف شد و اما نسخه ی 1.6.6 که  ملت عبارت remove herobrine رودر صفحه ی اپدیت بازی دیدند.(احتمالا قبلا هم دیده بودند)،معلوم شد کل وقت هایی که  عبارت remove herobrine میومد درواقع کد های هیومن رو حذف میکردن!تا نسخه ی 1.8 که ماجرا تموم شد.

 1. در بخشی از مطلب گفته شده که human اولین موجود ماینکرافت بود و در نسخه rd-132328 برای اولین با دیده شد
 2. در بخش دیگری دیده میشه که human کار خاصی انجام نمیداد و بعد ها قابلیت حمله و … به ان اضافه شد
 3. در بخش دیگری مطرح شده که اسکین human در نسخه 1.6.6 حذف شد و عباریت remove herobrain  در بخش اپدیت این نسخه دیده شد و پرانتزی که عبارت احتمالا قبلا هم دیده بودند در ان است
 4. یا بخشی که میگوید معلوم شد که تمام مواقعی که عبارت remove herobrain دیده میشده در اصل کد های human حذف شده اند
 5. و بخشی که میگوید در نسخه 1.8 ماجرا تمام شد

نتیجه از این مطلب(1)

 1. در این شماره ثابت شد که هیومن اولین موجود میانکرفت بوده و از نسخه rd-132328 دیده شده
 2. در این شماره ثابت شد که human  کار خاصی انجام نمیداد(پس ما دشمنی باهاش نداشتیم و اوهم نداشت)و در این شماره این هم ثابت شد که بعد ها هیومن قابلیت حمله و … را دارا شد(پس دشمنی ما و اونا با هم از اینجا شروع میشه)
 3. در این شماره ثابت شد که اسکین human در نسخه 1.6.6 حذف شد و عبارت remove herobrain هم دیده شد ولی غلط است زیرا در همین شماره گفته شده احتمالا قبلا هم دیده بودند(در شماره های بعدی این ادعا بیشتر ثابت میشود)
 4. در این شماره ثابت شد که کد remove herobrain در نسخه 1.6.6 دیده نشده بلکه در تمامی نسخه هایی که پایین تز ار 1.8 هستند دیده شد(پس human یا herobrain در نسخه 1.6.6 از بین نرفتند و البته این هم معلوم شده که شرکت موجانگ دروغ گفته که هیروبراین نیست و نخواهد بود وگرنه این کر را پدرجد من نوشت؟D:)
 5. در این شماره ثابت شد که herobrain یا human در نسخه 1.8 کلا تمام شدند(این موضوع ربطی به دیده شدن ان در سرور ورژن 1.8 ندارد چراکه سرور همیشه اسیب پذیر هستند و دیگر این که این راست است زیرا کد های امنیتی مهم و کاملی در لیست اپدیت های نسخه ورژن 1.8 دیده شد که ثابت میکند ویروس هیروبراین در برابر امنیت کم اورد و رفت)

نتیجه کلی و کامل از این مطلب (2)

در این مطلب ثابت شد که هیومن یا هیروبراین از نسخه re-132328 امد که اول دشمنی با او نداشتیم تا اینکه قابلیت های جنگی و دفاعی گرفت و با او دشمن شدیم(انگیزه قتل هیروبراین) اسکین ان در شماره 1.6.6 رفت ولی باز هم کدی در کار بود که اسکین استیو یا اسکین هیومن را با قدرت های اضافی(ویروس بودن ان) به بازی اضافه میکرد،هیروبراین همان هیومن است ولی با تغییراتی که در ادامه به توضیح انها میپردازیم و این که این موضوع از ورژن 1.8 به دلیل امکانات امنیتی بالا اپدیت شده ختم به خیر شد(اوفــــــــــ)و این که پس این که ویروسه درسته ولی اینکه از نسخه 1.6.6 رفته غلطه(مشاهده در نسخه های بالا تر و مدارک)

وجود هیومن در نسخه های قدیمی

وجود هیومن در نسخه های قدمی(حتی در نسخه اندروید..تنها در انروید هیچ وقت گشنه نمیشوید…با توجه به محتویات عکس)


داستان فریضه من (بخش 2)

در مطلب  (چگونگی به دست اوردن سر موب های ماینکرافت) توضیحاتی دیده میشود که

خوب وقتی یه رعد برق میخوره به کریپر تبدیل میشه به سوپر کریپر

این مطلب درست هست و ما از بخشی از ان در میابیم که

 1. کریپر+رعد و برق = سوپر کریپر —-> قدرت های جدید که زیاد دیده نمیشوند(در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر جدید و جادویی میایند)و——>تغییر ظاهر(در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر یک موجود جدید و جادویی میاید)

بخش اصلی فرضیه

بر اساس تغییرات یک کریپر میوتوان گفت:

زامبی+ رعد و برق=سوپر زامبی —->قدرت های جدید که زیاد دیده نمیشوند(در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر جدید و جادویی میایند)و——>تغییر ظاهر(در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر یک موجود جدید و جادویی میاید)

یا اینکه

هیومن(human)+رعد و برق = سوپر هیومن یا هیروبراین(superhuman=herobrain) —–>قدرت های جدید که زیاد دیده نشده اند ( در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر جدید و جادویی میایند)و——->تغییر ظاهر(در اولین بار دیده شدن تقریبا به نظر جدید و جادویی میایند)

نتیجه گیری از این مطلب به طور کلی

همان طور که کریپر +رعد و برق = سوپرکریپر که به نظر در اولین بار جدیدبه نظر میایند و میتوان گفت هیومن + رعد و برق = سوپر هیومن یا به عبارتی هیروبراین که در اولین بار جدید به نظر میاید پس شاید اگر ما قبلا سوپر هیومن یا هیروبراین را میدیدیم و می فهمید اثر رعد و برق روی هیومن است الان این موضوع ها پیش نمیامدند و فقط به نظر ما ویروسی ساده از سوپر هیومن میبود که به نسخه هایی بالاتر هم نفوذ کرده بود و بعد از اپدیت های امنیتی رفت نه اینکه برادر ناچ مرد و روح آن تسخیر شد وارد بازی شد و ……

نتیجه گیری کلی از تمام مطالب(همان فرضیه اصلی)

هیروبراین همان هیومن است که در نسخه rd-132328 امد بعد از اپدیت ها با ما دشمن شد و یکی از انها به وسیله رعد و برق به سوپرهیومن یا همان هیروبراین معروف امروزی تبدیل کرده ولی قبل از دیده شدن این کد با یک ویروس قدیمی(که در برابر امکانات امنیتی جدید اپدیتی در ورژن 1.8 ضعیف بود)ترکیب شد و یک ویروس جدید ساخت(ویروس هیروبراین——>ویروسقدیمی کد را در بر میگیرد=ویروس جدید یا اینکه ویروس قدیمی ناقل کد هیروبراین میشود)که در نسخه های پایین تر از 1.8 نفوذ کرد و کدی را که باید حذف میشد را به بازی اضافه کرد(این ویروس کرک بازی بود زیرا هیروبراین در خارج ایران دیده نشد و فقط در ایران بازی ها کرک میشوند ——>کد+خاصیت ویروسی بودن کرک ها=ویروس هیروبراین)(این موضوع کامل است چراکه اگر کدی مثل (time set day)به صورت جا به جا نوشته شود مثل (day set time ) دیگر کار نمیکند پس کد سوپر هیومن باید در جای خاصی می ماند و کرک ها هم همیشه در یکجا ی بازی هستند تا انرا کرک کنند پس کد +کرک=کرک ویروسی که در تمام نسخه ها استفاده شد ولی بعد از امکانات امنیتی جدید کد حذف و کرک سالم شد)پس همه این همه وقت خر شدن هیروبراین یه موب ساده بود که با کرک بازی به نسخه های دیگر نفوذ کرد نه روح هر کدام از اشنایان ناچ

این ویدیو کمی این موضوع را توضیح میدهید

از تمامی نویسندگان مطالب استفاده شده متشکرم و مفتخر هستم که بگویم مدکرافت اولین سایت ایرانی است که معمای هیروبراین را حل کرد.

 

نظرات (53)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
آره منم دیدم
شنبه 21 مهر 1397 ساعت 20:47
امتیاز: 0 0
من یه روز داشتم تو آپارات یه ویدئو ماین کرافتی میدیدم که هیچ ربطی به هیروبراین نداشت اما یجاش دیدم پشت سر یکی از کاراکتر ها هیروبراین وایساده و هیچ کاری نمی کنه.
جمعه 16 شهریور 1397 ساعت 19:03
امتیاز: 0 0
نوشته: ... از [ انگلستان ]
سلام من تو مایکرافت داشت بازی می کردم بعد دیدم یه موجودی داره علف ها وگل ها را می کنه بعد یه صدایی از اب شنیدم انگار یکی داشت تو آب راه می رفت ولی تو آب چیزی نبود به همه جا نگاه کردم چیزی نبود انگار یه موجود نامرئی بود یه بار یه خونه با پشم درست کردم یه خونه ی چوبی درست کردم گم شدم موقعی که پیداش کردم خونه ی پشمی سقف و دیوارش خراب شده بود ولی خونه چوبی درست بود اون موجود نامرئی چی بود خواهش می کنم به من بگید
شنبه 10 شهریور 1397 ساعت 11:59
امتیاز: 2 0
نوشته: rastin از [ ایران ]
من ترسیدم،،،،،،،،،،،، فکر کنم یک ماه دیگه ماینکرافت بازی نکنم

خداااااااااااا
شنبه 3 شهریور 1397 ساعت 20:58
امتیاز: 0 1
نوشته: میلاد از [ ایران ]
به نظر من هیروبراین یه چیز علکیه و وجود نداره من هر کاری کردم نتونستم احضارش کنم بجز مودو این جور چیزا
پنج‌شنبه 25 مرداد 1397 ساعت 16:35
امتیاز: 3 1
نوشته: Ender Girl از [ ایران ]
من داستان واقعی هیروبراین رو خوندم و می دونم که اون + انتیتی 303 که بزرگترین دشمن هیروبراینه قویترین موب های ماین کرافت هستن. انتیتی 303 یه اسکین عجیب داره: یه ردای سفید کلاه دار که زیر ردا چیزی نیست جز تاریکی البته 2 تا چشم قرمز و نورانی هم معلومه. میگن اونم ویروس بوده ولی الان دیگه نیست. راستی مد هیروبراین برای درست کردن اون توی بازی نیست چون اون توی تمام ورژن ها هست. مد برای احضارشه. راستی همونطور که توی ورژن های قدیمی تر وقتی تا ته زمین رو میکندیم میمردیم هیروبراین حتی توی کریتیو (خلاقیت) هم میتونه ما رو بکشه. اینو میگم چون یه بار منو کشته و ماین کرافتم رو کرش کرده.
یکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت 11:55
امتیاز: 4 1
نوشته: علیرضا از [ رومانی ]
سلام اگه کسی تو ماین کرافت اش درخت های بدون برگ دید یا یک هرم شنی کوچک دید داخل آب یا کدو یی که روش نقاشی شده دید ماین کرافت اش را حتما حذف کنه چون کار هیرو براین است و اگه یه آدم سیاه دیدید و بعدش ترکیدید اون آدم اسمش نال هست برای دونستن بیشتر برید تو ی گوگل سرچ کنید نال کیست
دوشنبه 15 مرداد 1397 ساعت 13:03
امتیاز: 3 1
نوشته: ajay ghale از [ ایران ]
اولا هیروبراین واقعی هستش 2 من احتمال میدم که هیرو براین توسط یه چیزی {که اسمشو نمیدونم} زندانی شده و ادم بدی نیس و کاری به ما نداره

من خودم شخصا داشتم بازی میکردم از چند تا سایت خوندم چه طور هیروبراین احضار میشه {شخصا هم دیدم که الکی بود } انجام دادم روش رو دیدم بعد از چند دقیقه هوا بارونی شد و یه رعد و برق بزرگ زد رو زمین بعد یه لشکر از زامبیا بهم حمله کردن و مردم بعد بازم اومدم تو بازی یه نوشته بود که من ترجمش کردم گفت:میام پیشت
بازی رو حذف مردم

حاضرم قسم بخورم راست میگم

بعد از 1 2 سال بازی رو یادم افتاد و نصب کردم بازم بعد چند وقت خود به خود لومد
دوشنبه 18 تیر 1397 ساعت 03:04
امتیاز: 4 2
نوشته: Wither king از [ ایران ]
من یک شب با چند بلاک ساختم دروازشو بعد باگ ترسناکی اومد ولی هیروبراینو ندیدم میخام بدونم اون باگ چی بود؟
سه‌شنبه 12 تیر 1397 ساعت 21:15
امتیاز: 0 0
نوشته: حسنلو از [ ایران ]
خودت هیرو براین رو دیدی
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 13:08
امتیاز: 0 0
نوشته: A.E.N از [ ایران ]
من یه بار تو حالت سرویال داشتم بازی میکردم یک خونه ساختم داشتم میرفتم توش که یک دفه هوا تند تند تغییر کرد (هی صبح شد هی شب شد) بعد یک دفه مردم
اصلا یه وضعی درجا غش کردم
شنبه 19 خرداد 1397 ساعت 05:42
امتیاز: 6 0
نوشته: علیرضا از [ ایران ]
ببخشید میشه لطفا بگید نقط ضع هیرو براین چیه؟و علامت هایش چیست
پنج‌شنبه 17 خرداد 1397 ساعت 19:03
امتیاز: 4 1
نوشته: یونس از [ ایران ]
علکی میگی
سه‌شنبه 15 خرداد 1397 ساعت 23:25
امتیاز: 1 4
نوشته: کاربر از [ ایران ]
سلام هرکی که میگه هیروبراین وجود نداره کاملا در اشتباهه منو فامیلامون داشتیم با وای فای باهم ماین کرافت بازی میکردیم پسر دییم گفت من بالاترین نسخه ماین رو دارم و برای هممون ریخت و توی یه صید که از گوگل پیدا کرده بودیم رفتیم و علامت هیروبراین رو دیدیم که بالاش آتیش داشت یه روز رفتیم توی غار ها دنبال هیروبران و خودم هیروبراین رو دیدم البته جونی نلوپدم و تا دیدمش هیروبراین فرار کرد راستش فقط شکه شدم و جا خوردم زیاد نترسیدم
توی اون نسخه هیرویراین ویروس نبود و به دست شرکت ماین کرافت ساخته شده بود
سه‌شنبه 15 خرداد 1397 ساعت 19:06
امتیاز: 5 0
نوشته: ماهان از [ ایران ]
هرکی ندیده به ره دعا کنه چون من اونو دیدم به قدری ترسناک من ترس داشتم سکته می کردم هر زربه ای بهش می زدم برای چند دقیقه غیب می شد ترسو بعد همین جوری زامبی می فرستاد یا ی موجود دیگه ای می فرستاد برای همین من رفتم 303-entity احضار کنم بعد اون وقتی احضار کردم دیدم زمینم کلا ترکید
جمعه 4 خرداد 1397 ساعت 14:46
امتیاز: 6 2
نوشته: حسنلو از [ رومانی ]
ممنون که اطلاع دادید
پنج‌شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 19:43
امتیاز: 2 1
نوشته: محمد مهدی از [ ایران ]
سلام من داشتم تویک مپ برفی تو بقا بازی می کردم یه خونه برفی دیدم. توش رفتم دیدم یه تخت و گازو میز کار با مشعل ردستونی بود. ولی خودش رو ندیدم.خونه ام هم گم کردم.اگر راهنمایی نمی کردین من می رفتم و هیروبراین رو می دیدم و سکته می کردم
چهارشنبه 2 خرداد 1397 ساعت 23:22
امتیاز: 8 0
نوشته: BAD BOY از [ ایران ]
می دونین سید (seed) چیه؟
سید هیرو اومده . اول میرین تو بخش سید . کد DarkGamer13 رو می زنین . هر جایی که آوردتتون یه خونه مجلل می سازین . شب میرین رو تخت میخوابین .
صبح که پا میشید دم در منتظرتونه . اما دیگه شما جونی هستید . اگر بکشیدش که هیچ . ولی اگر نکشیدش و فرار کنید ، همه جا اسپاون میشه و حتی اگر غیر جونی باشید ، جونی میشید و باهاش مبارزه میکنید . اگر بمیرید ، بهتون پیغام میده که همیشه می بینمت . روز دوم پیغام میده (همیشه .)
چهارشنبه 2 خرداد 1397 ساعت 21:02
امتیاز: 8 2
نوشته: مهزیار از [ روسیه ]
به نظر من هیروبراین برادر استیو نال خودش را به شکل استیو در میاره وهیروبراین رو می کشه برا همین فکر می کرد استیو اون رو کشته
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 01:35
امتیاز: 2 5
نوشته: نوشینا از [ آلمان ]
توی یکی از نظرات که گفته بود یه چیز سیاه دیدم و بعد توی چاله افتادم و بهم حمله کرد و جون هان رو برد اندامم بود
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 16:18
امتیاز: 2 2
نوشته: حسن از [ ایران ]
واقعی:بچه ها بعضی وقت کاملی ها حمله میکنن یا عنکبوت حالا هرچیز حمله کنه یک موجود سیاه میبینین آن null است و خاصیت وspanws او حذف نمیشه البته او در همه نسخه های ماینکرافت وجود داره حتی در نسخه اندروید دیده میشود اما هیروبراین بعضیا مود نصب میکنن وبعضیا دونفره بازی میکنن یکشون skin هیروبراین میزاره ولی احتمال آن در نسخه 1.6.6 و در آن هیروبراین دیده شد
جمعه 21 اردیبهشت 1397 ساعت 19:50
امتیاز: 6 0
نوشته: Gk از [ ایران ]
من یک بار تو یک نسخه ی قدیمی ماین کرافت وقی داشتم خونه میساختم شب شد و بعدش رفتم تو خونم بعد بیرون رو نگاه کردم دیدم یک عالمه هیولا بیرون هستش ولی رنگشون سیاه بود بعدش یک ادم سیاه دیدم بعد فکر کردم هیروبراینه بعد یوهو بازی خراب شد و رفت بیرون هیروبراین هیچ پیامی مثل کمک نداده بود.
خب این هدود خیلی وقت پیش برام اتفاق افتاد و این اولین باری بود که هیروبراین رو دیدم.
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت 1397 ساعت 17:38
امتیاز: 8 0
نوشته: یک مخاطب از [ ایران ]
بعضی ها درماینکرافت پیغام هایی دریافت کردن با اسم هیرو براین که گفته من بدجنس نیستم واز دنیای ماینکرافت محافظت میکنم ومی گفت من در تله نال گیر افتادم و از پلیرها درخواست کمک کرده بود و میگوید نال خودش را جای او جا زده تا اورا بد جنس نشان دهد و این نال است که شیطانیست و من در تله او گیر افتادم لطفا ممنون میشم اگر در سایت مطلبی هم در مورد نال بزارید
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 ساعت 11:39
امتیاز: 4 0
نوشته: MHO از [ ایران ]
خب خوب بود
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 19:18
امتیاز: 2 0
نوشته: Aram از [ رومانی ]
یه بار من و دختر عموم و پیر عموم داشتیم با وایفای مانکرافت بازی میکردیم ماینکرافت هم روی حالتی بود که کلا یه زمین خالیه و تو هرچی بخوای میسازی ما دو دقیقه گوشیامون رو گذاشتی مکه بریم غذا بخوریم بعد اومدیم دیدیم دور تا دور زمینمون که صاف بود صخره ساخته شده و از بعضی جاها لاوا و آب میزنه بیرون و قسمت هایی هم قار ها معلومن
بعد پرواز کردیم یه دور نگاه کردیم دیدیم وارد یه مپ شدیم که تیکه ای که خونه هامون رو ساخته بودیم زمین صافه ولی بقیه جاها زمین کلی اومده بالا و خیلی عجیب شده
من یکی که گفتم هیرو براینه و مپ رو از ترسمون حذف کردیم
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ساعت 23:23
امتیاز: 1 5
نوشته: محمدمهدی از [ ایران ]
آخرنفهمیدم هیروبراین براساس اینکه به یک منشوردست زدبامادشمن شدیافکرکرداستیواون راکشت؟
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1397 ساعت 12:33
امتیاز: 5 4
نوشته: Ariyan از [ ایران ]
دوستان خواستم بگم هیروبراین واقعا هستش ولی در نسخه های قبلی minecraft
از اون ور تو pc میشه اونو احضار کرد به همراه کامند بلاک
جز اون null و entity-303 در بازی وجود دارن ولی فکر کنم در نسخه های قبلی باشه و میشه اونارو احضار کرد( جوری که تو ویدئو ها نشون داده میشه)
پنج‌شنبه 30 فروردین 1397 ساعت 16:56
امتیاز: 10 0
نوشته: Hesam از [ رومانی ]
سلام.
من اول هیچی از ماین کرافت نمی دونستم و همه چیز رو از دوستم یاد گرفتم و تو بازی حرفه ای شدم (البته رو سرویوال همه چی بلدم و روی کرتیو هم چند تا کامند بلد نیستم) یه روز دوستم در باره هیروبراین حرف میزد اما من باور نکردم چون من یه ساله این بازی رو دارم و یک بار هروبراین ندیدم و فکر میکردم الکی میگه رفت تو اینترنت سرچ کردم و کلی مطلب درباره هیروبراین خست اما همه با هم فرق میکردند و گیج شدم یه روز از دوستم نشانه هاشو پرسیدم یکیشون این بود زامبی با کله کریپر و اسب!!!!! اما نمیونستم واقعی هست یا نه. یه روز تو سرور Team Extreme که سرور با حالی بود داشتم بازی میکردم پیش دوستام بودم یه هو یه لشکر زامبی با کله کریپر و اسب دیدیم از دوستام پرسیدم گفتم فقط من اینجوریم یا شما هم هستید؟ گفتند واسه ما هم همین جوریه من گفتم فکر کنم هیروبراینه چون دوستم اینو گفته اما خبری از هیرو برای نبود من واقعا گیج شدم لطفا به من بگین آیا واقعا اون هیروبراین بود یا نه!
یکشنبه 12 فروردین 1397 ساعت 16:47
امتیاز: 5 2
نوشته: 41148محمد از [ ایران ]
ببین من با دوستم داریم یک قلعه برای کشتن هیروبراین،ناچ،نال می سازیم
در ضمن من گیج شدم یا ویدیو بزار یا تصویر اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟
41148
شنبه 11 فروردین 1397 ساعت 23:49
امتیاز: 2 5
نوشته: پارسا از [ روسیه ]
نظر من اینه که هیدروبراین وجود داره ولی نمیخواهد ما ان را ببینیم مثل جن من الان تقریبا 1 سال ماین کرافت رو نصب کردم اما تاحالا هیدروبراین را ندیدم.
پنج‌شنبه 24 اسفند 1396 ساعت 13:56
امتیاز: 5 2
نوشته: امیر از [ ایران ]
من تا حالا هیروراینو ندیده بودم تو پی سی ماین رو نصب کردم چند روزی خبری نبود من خونه ساخته بودم رفتم اون ور تر یک استخر درست کنم که پشتم یک خونه کپ خونه من بود توش خالی بود تاریک مشعل گذاشتم یه دفعه نمیدونم چیشد یک عالم وسایل ظاهر شد روی دیوار نوشته شده بود با تابلو re human
یک دفعه مردم کرتیو بودم ها دوباره اسپاون شدم توی دریا سر تا سرم اب بود
جمعه 11 اسفند 1396 ساعت 17:58
امتیاز: 6 2
نوشته: امیر از [ آلمان ]
من خود هیرو براین رو ندیدم ولی یه بار داخل کویر یه خونه پیدا کردم رفتم توش پام رفت رو یه دکمه tntترکید زیر پام بعد که دوباره تو خونم ظاهر شدم و اومدم بیرون جفت خونم یه میز کار بود که من درستش نکرده بودم با وجود اینکه زره و شمشییر ابی داشتم بازم از ترس اکانتمو حذف کردم
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 21:19
امتیاز: 3 7
نوشته: یاسین از [ ایران ]
شاید هیرو براین برادر هیومن که که چون ما با هیومن دشمنی داریم فکر میکنه ما برادرشو کشتی . شایدم همون هیومنه که بعد از حذف شدن به شکل ویروس در اومده و هنوز با ما دشمنه
سه‌شنبه 1 اسفند 1396 ساعت 15:20
امتیاز: 9 0
نوشته: پدرام از [ ایران ]
داداش هیرو براین مخفف هیروبرایانه ولی بقیه مطلب ها درست بود
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 16:29
امتیاز: 4 3
نوشته: Mehdi cuba از [ آلمان ]
عزیز برادر مدرک بیار،مارو هم گیج نکن
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 00:32
امتیاز: 7 0
منم یه چیزه سیاه دیدم ساعت1شب اون روشو کرد به من بعد باسرعت دیدم اون ور بعد شهو یجا چاله بود ندیدم افتادمتوش بعد چاهه زیاد گد نبود ولی در هدی که نتونم در بیام بعد انگار یه چیز سیاه افتاد تو هامون چاهی که افتادم توش دییقن بقلم بعد باختم ولی نمیدونم هیربراین بود یا نه ولی باز میترسم راستی بیاین چت
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 14:13
امتیاز: 9 6
نوشته: Farbod از [ ایران ]
قبلا دوست من به خونمون اومده بود و من نسخه جدیدو داشتم ولی اون قدیمیشو رفتم یادش دادم با hotspot بازی کنیم و رفتیم توی بازی. 1ساعت بازی کردیم بعد یه صدای عجیبی (مثل صدای ادم) از تبلتم اومد.(تبلتم asus و روش تمام دستگاه ها میاد. اون صدارو برای هیچی نگذاشته بودم و دوستمم نگذاشته بود . میخواستم بدونم این صدای احضار شدن هیروبراینه یا نه.
ماین دوستم توی نسخه قدیمی هنگ میکرد.
جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 14:55
امتیاز: 4 1
نوشته: ه-ی از [ ایران ]
عجیب بودراستی من گیجشدم مرده یازندس ولی از نظرمن هیروبراین یا همون هیومن به ما کاری نداره اگرم کار داشته باشه باخودم طرفه ودارم می بینم که اگه بخوام ماین کرافت رو دانلود بکنم خطری نداره که کتمپیوترم رو ویروسیکنه ولی جایی نوشته بود هیرو براین یک انسانه وبخواتر کدهای بازی چشماش پاک شده ولی به کل به نظر من خطری نداره وتنها خطر اینه که ویروس داره و راستی من فکر میکردم که هیرو براین پرواز میکنه راستی منظور شما از تلافاتی همون جادو یا غیب شدن بود؟ ولی خوب در اصل شخسیتی از بازی
چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 15:36
امتیاز: 6 0
جالب بود ولی نظریه ی من فرق میکنه اخه چجوری اب نمک قهرمان (معنی کلمه herobrain) میتونه از یک ادم (معنه کلمه human) سر چشمه بگیره
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 16:55
امتیاز: 5 1
نوشته: امیر طاها از [ ایران ]
کلی راز و رمز های حل شده دارد
چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 22:12
امتیاز: 5 1
نوشته: روزبه از [ ایران ]
هیرو براین با 303 آنتی دوشمنه
303 آنتی هیروبراین رو اذیت می کنه
برای همین هیرو براین از ما در خواست کمک می کنه
تازه هیروبراین به ما کاری نداره که ما به آون کار داشته باشیم
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:55
امتیاز: 6 1
نوشته: Bahar از [ آلمان ]
من هیرو براینو ندیدم اما نشانه هاشو دیدم. هر جا که می رفتم یه چاه یا شکاف عمیق رو زمین جلوم سبز میشد که بیارم افتادم توش و اسلم مرد. وقتی خودمو بیرون کشیدم یه اسب دیگه پیدا کردمو رفتم. اونجا یکی همش برام خونه می ساخت و دو بار هم درخت بدون تنه دیدم. حالا جرئت ندارم درخت بکنم که بهش پیام بدم. چه کنم؟
یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 14:09
امتیاز: 10 1
البته اضافه کنم که من نسخه اصلی رو بازی نمیکنم !!
مال من تقلبی ولی در کل
شنبه 16 دی 1396 ساعت 11:16
امتیاز: 4 1
من در کامپیوتر ماینکرفت رو بازی میکنم
((( من شاهد دارم و اسکرین شات گرفتم و کاملا واقعیته )))

یک بار تو بازی سوروایول تو روستا بودم تا اون صندوق توی کارگاه ( اجاق گاز ) رو خالی کنم اومدم بیرون و رفتم بسمت خونه توی دامنه کوه ( 14 بلوک توی کوه بود ) که یک هو تو راهرو که هشت بلوک میروه جلو و بقیه رو میره به سمت راست هیرو براین و دیدم که یک هو صدای بازی قطع شد و از من کمک خواست (help - heelllpp ) و دیدم که به صورت زامبی داره میاد سمتم که بازی رو کریتیو کردم و همونجا وایستادم که اومد رفت بیرون ( شلوارمو خیس کرده بودم ) که دیدم بیرون یک هو بارونی شد ولی اندر من که از بارون بدش میومد اومدن سمت من و منم رفتم بیرون که دیدم کلی زامبی و اسکلت که قبلا به من حمله میکردن تمام وسایل رو ازم گرفتم و یکی از اندر من ها به من شمشیر دیاموند داد ( میدونم باورش برای شما سخته ولی دقیقا واقعیته ) هیرو براین هم به من زره پوشوند و قیب شد و همه موجودات غیب شدن و...
سه روز بعد که هی دنبال هیرو میگشتم چون کنجکاویم زیاد شد متوجه هیرو شدم (اسکرین شات دارم ) و رفتم یکم عقب و بدنم مور مور شد و اون یک هو برگشت و دوباره غیب شد من توی زمینو با تی ان تی منفجر کردم (حدود 200 بلوک به صورت سطح ) تا اینکه دوباره هیرو براینو دیدم این سری اندر من ها رو هم اورد ( حدود 10 20تا بودن ) ( منم که داشتم شلوارمو خیس میکردم ) که ناگهانی اون محافظای آهنی که ساخته بودم به من حمله کردن و...
پس از شکست اونا ( اسپل داشتم با اسلحه و زره ارتقا یافته شده رو حالت پرواز )
رفتم تو اون محدوده منفجره و هیو براین و دوباره ملاقات کردم که دیدم اون داره به طرف اونجایی که بازی رو شروع کرد میره و اونجا وایستاد و یکدفعه حملات اندر من ها و تمامی موب های دیگه به سوی جهان شاهد شدم باورم نمیشد منم که تو حالت کریتیو جون بینهایت داشتم باید از بینهایت تعداد جونم رفت رو حالت سوروایول و ...
یه چند دیقه بعد ناچ رو دیدم که به هیرو براین حمله کرد و ....
همینطوری بود که من هی عقب می رفتم ولی کنجکاوی من طوری شد که دیگه نتونستم دوام بیارم اومدم به ناچ کمک کردم و هیرو رو ناچ با یک ضربه نابود کرد و یه نور ناگهانی و جهان بگشت به حالت اول
من اون جهان رو حذف کردم و ماینکرفتمو از 1.7.2 به 2.0 ارتقا دادم ولی باز هم از دور هیرو براینو میبینم شاید تو هر ده مپی یک بار زیرو صخره هایی که سایشون رو زمین میفته

این داستان دروغ نیست و هر کس این داستانو مسخره کنه پیگرد قانونی دارد

من 13 سالمه اهل تبریز هستم و نام اصلی من محمد مهدی است
من با پسر عمه هایم و پسر عموم همگی شاهد این ماجرا بودیم
بعد از فصل امتحانات ترم دوم سال 7 ام هرکی اسکرین شات بخواد به سایتم که بعدا میسازم و اطلاع میدم به این سایت اسمش رو مراجعه کنه
جمعه 15 دی 1396 ساعت 19:50
امتیاز: 20 4
پاسخ:
داستان جذابی بود اما متاسفانه من باورش نمی کنم! خدایی یکی هم همچین چیزی بنویسه هیچکی اگه PRO باشه حرفشو قبول نمی کنه مگر با اسکرین شات هات که باید ببینمشون. تازه اگه تو اونا هم هیچ ایرادی نبود باید بهت بگم تبریک تو اگه اینو تو اینترنت تو سایتای خارجی بزاری چند میلیون دلار شاید پول بگیری! البته به احتمال 99.99999999999 داستانت واقعی نیست!
نوشته: آریا از [ مولداوی ]
چهارشنبه 10 آبان 1396 ساعت 21:11
امتیاز: 4 5
نوشته: Null از [ ایران ]
این حرف های اشتباه محظه . من نول یا همون هیروبراین رو دیدم . هیرو براین وجود داره و به هیچ عنوان مارو نمیکشه . اون توسط ناچ زندانی شده و از ما ینی همون باریکن که در سرویوال مشغول بازی هست کمک میخواد و میخواد که نجاتش بدیم . این پیام ها توسط چت توی بازی کریتو توسط یه اسکین کاملا سیاه برای من فرستاده شد . ( به زبون نروژی ) که من توی دیکشنری خودم ترجمشون کردم و این رو فهمیدم . طبیعیه که باور نمیکنید اما من واقعا دیدمش .
جمعه 28 مهر 1396 ساعت 01:23
امتیاز: 17 5
نوشته: Headhunter از [ استرالیا ]
من یه بار داشتم تو فایل های ماینکرافت میگشتم که یهو یه فایل به اسم هیرو براین دیدم از سر کنجکاوی اونو توی یکی از پوشه یه بازی دیگه ریختم بعد بازی ارور داد وسه بار کامپیوترم ریستارت شد نمی دونم چرا
شنبه 1 مهر 1396 ساعت 00:21
امتیاز: 11 0
اگه هیرو براین همون هیومنه پس چطور تلپورن میکنیه
سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 13:42
امتیاز: 6 4
نوشته: Pokerboy از [ ایران ]
جالب اینجاست من نول و پیام های هیروبراین رو دیدم
دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 14:02
امتیاز: 9 3
نوشته: صبا از [ ایران ]
نظر شما درست، ولی اینکه فکر بکنیم که هیروبراین شایعه و این جور چیزا خیلی کیفش بیشتره
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 15:18
امتیاز: 6 4
نوشته: ایلیا از [ رومانی ]
هیروبراین یک ویروسه توی اندریید اگه پیداش کنی بری نزدیک تلپورت میکنه 1000 بلوک تا تو اونو نبینی
شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 15:31
امتیاز: 10 4
پاسخ:
ویروس بودن درسته ولی اون حرف شما منطقی نیست لطفا مدرک نشون بدید.
نوشته: پویا از [ آلمان ]
چجوری سوپر هامن معنیش با هیروبراین برابره هیومن میشه انسانی بعد هیروبراین میشه ابنمک قهرمان
پنج‌شنبه 22 تیر 1396 ساعت 19:50
امتیاز: 0 15
پاسخ:
خب یکین دیگه
هیرو براین یه مب هست نه ویروس ! هیرو براین برادر استیو است که کشته شد و روح هیرو براین فکر کرد که استیو آن را کشته ! برای همین با ما دشمن شد . برای همین است که قبلاً به ما حمله نمی کرد.
سه‌شنبه 28 دی 1395 ساعت 20:23
امتیاز: 23 8