ادامه در https://www.reetmic.com/bi-kalam-musics/iday-whale/ آیا راز مثلث برمودا کشف شد؟ - از همه چیز ، از همه جا
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

از همه چیز ، از همه جا

آیا راز مثلث برمودا کشف شد؟


دانشمندان سالهای زیادی را صرف کشف راز مثلث برمودا کرده اند ولی تاکنون به نتیجه ای دست نیافتند. اکنون اتفاق مشابهی در گوشه دیگر دنیا رخ داده که بی شباهت به مثلث برمودا نمی باشد.


سلام مدت زیادی بود که در وبلاگ مطلبی نمی گذاشتم ولی امروز با چند مطلب کاملا مختلف اومدم.یکی راجع به مثلث برمودا که این مطلب هست و مطالب دیگر  راجع به ماین کرافت برای دوست داران ماین کرافت.

حالا بپردازیم به یک نکته قبل از خواندن مطلب :
در این مطلب که از سایت نمناک گرفته شده است دو فرضیه راجع به مثلث برمودا گفته شده است. 

مثلث برمودا ، راز مثلث برمودا


سالهاست که راز مثلث برمودا به یکی از مسائل حل نشده در جهان تبدیل شده و دانشمندان زیادی سعی کرده اند تا این راز را کشف کنند.

مثلث برمودا که یکی از عجایب هفتگانه دنیا به شمار می رود و با نام مثلث شیطان هم شناخته می شود، حدود منطقه ای در ناحیهٔ غربی اقیانوس اطلس شمالی و در حد فاصل جزایر برمودا، سواحل فلوریدا و پورتوریکوست است که گفته می شود بیش از ۵۰ کشتی و ۲۰ هواپیما به طرز مرموزی در این منطقه ناپدید شده و یا از بین رفته اند. البته مثلث برمودا دقیقا شبیه مثلث نیست و فقط ظاهری شبیه مثلث دارد.

مثلث برمودا ، راز مثلث برمودا ، مثلث برمودا چیست


فرضیه ی اول :


کشف چند ماه پیش چندین گودال بزرگ و عمیق در منطقه سردسیر سیبری موجی از گمانه زنی ها درباره اساس پیدایش آنها به راه انداخته است.

به تازگی گزارشی درخصوص این گودالها منتشر شده که می توان آن را توضیحی درخصوص پیدایش آنها به شمار آورد. در این گزارش ادعا شده که پیدایش این گودالهای مرموز با مثلث برمودا در گوشه دیگری از دنیا در ارتباط است.

با این حال دانشمندان دیگری که در این مطالعه حضور ندارند مدعی هستند مکانیسم نهفته در فرآیند پیدایش این گودالها نمی تواند توضیحی درخصوص مثلث برمودا و قدرت ناپدیدکننده آن ارایه کند. این درحالی است که بسیاری معتقدند مثلث برمودا اساسا وجود خارجی ندارد!

در جولای گذشته گودال بزرگ و عمیقی در شبه جزیره یامال سیبری کشف شد. این نقطه از جهان تحت عنوان پایان دنیا شناخته می شود. پس از مدتی دو گودال مشابه دیگر نیز شناسایی شد. اما درحالی که دانشمندان همچنان درخصوص علت شکل گیری این گودالها احتمالات فراوانی را مطرح می کنند، معمای پیدایش آنها و ارتباط احتمالی شان با مثلث برمودا همچنان حل نشده باقی مانده است.

البته گروهی از دانشمندان روسیه در گزارشی که در نشریه نیچر منتشر کرده اند انفجارات ناشی از گازهای مختلف از جمله هیدرات متان را بی ارتباط با شکل گیری این حفره ها ندانسته اند. آنها در گزارش یاد شده به این نکته اشاره کرده اند که در بستر این گودالها مقادیر عجیبی از این گاز وجود دارد.

مثلث برمودا ، مثلث برمودا چیست ، مثلث برمودا

در همین حال در آن سوی دنیا محققان به این نتیجه رسیده اند که هیدارتهای متان می تواند عامل اصلی ناپدیدشدن کشتی ها و هواپیماهایی باشند که از نزدیکی یا فراز مثلث برمودا باشد و این تشابه دانشمندان را بر آن داشته که ارتباطی میان گودالهای عمیق سیبری و مثلث برمودا تصور کنند.


فرضیه ی دوم :


دانشمندان معتقدند دلیل این همه کشتار و مفقودی و همچنین از بین رقتن هواپیما و کشتی را یافته اند.
آن ها مدعی و معتقد هستند زنجیره ای از دهانه های آتشفشانی که یافته اند مسبب تمامی این اتفاقات بوده است. 
این آتشفشان های ذکر شده اصلا نزدیک مثلث برمودا نیستند بلکه در سواحل نروژ قرار دارند. البته آنچه آن ها می گویند فعلا در حد تئوری است. این دهانه ها که نیم مایل عرض دارند 150 فوت زیری آب قرار دارند.

نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نوشته: parsa talebi از [ ایران ]
علی مثل همیشه
شنبه 2 اردیبهشت 1396 ساعت 22:34
امتیاز: 0 0

بیا تبادل لینک کنیم سری به من هم بزن
http://gondehlat.blogfa.com
اسم وبلاگم هست گنده لات و مرجع تخصصی لات ها هست
بیا و نظر بده
شنبه 1 خرداد 1395 ساعت 14:47
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ناراحت نشی.از وبلاگت خوشم نیومد.سلیقم این جوریه.متاسفانه در مورد تبادل لینک قبول نمی کنم.